Kalite Politikamız

Endüstrinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde, sanayimizin eksikliğini hissettiği, ciddiyetle ihtiyaç duyduğu zamanında tedarik, müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi ana ilkeleri ile faaliyet gösteren, MERT ÇELİK, kaliteli malzeme, hızlı ve hatasız kesim işçiliği ve satış sonrası hizmetlerini TUV Rheinland ISO 9001:2015 KALİTE SİSTEM GÜVENCESİ sertifikası ile belgelendirmiştir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, CNC şerit ve CNC daire kesim makinaları ile hatasız ve hızlı hizmet vermeyi kendine prensip edinen sektörün lider çelik servis merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MEMNUN MÜŞTERİ, SADIK MÜŞTERİ” prensibiyle çalışan firmamız hizmetlerini müşteri talepleri doğrultusunda yerine getirmektedir. Bunu yaparken toplumun yararına, rekabet şartlarına, güvenliğe, güvenirliliğe, ilgili standart ve kanuni şartlara azami ölçüde önem vermektedir.

İç piyasada artan talepler doğrultusunda 10.000 m2 alanda zengin kalite ve kesit çeşidi ile her türlü çelik ihtiyaçlarınıza istenilen kalite, fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mert Çelik Logo